SPA procedūras


Ķermeņa ietīšāna ar aļģu masku

Aļģes ir speciāli žāvētas un iestrādātas pulverī, sajaucot tās ar ūdeni, tiek aktivizētas aktīvās vielas. Procedūras laikā ķermeni ietin plēvē, lai siltumā atvērtos poras un aļģu aktīvās vielas labāk iesūktos ādā. Ietīšanas procedūra ilgst 90 minūtes, tiek veikta arī vakummasāža.

Aļģes ir bagātas ar mikroelementiem un minerālvielm, katrai no daudzajām sugām piemīt nedaudz atšķirīgas īpašības, taču galvenā kopējā iedarbība ir organisma attīrīšana. Labu efektu var gūt, veicot 8 –10 procedūras divreiz gadā.

Aļģēm ir pievienoti ādu un limfatisko sistēmu attīrošie zaļie māli, kas nostiprina un atjauno audus un palīdz samazināt celulītu.Aļģu ietīšanas procedūras palīdz ne tikai mazināt celulītu, tūsku, padara stingrāku ādu, bet arī stiprina organisma imunitāti.Aļģu ietīšanas procedūras nedrīkst veikt, ja ir traucēta vairogdziedzera funkcija, epilepsija, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, alerģija pret aļģēm. Aļģu procedūras palīdz arī notievēt.


Golden Body 24K Zelta procedūra ķermenim ar izteiktu pretcelulīta efektu 1h 45 min.

Izsmalcināta un spēcīga ķermeņa procedūra ar 24 karātu zeltu,zīda proteīniem,ingveru un īpašām sastāvdaļām, kas nostiprina ādu, samazina ķermeņa apjomu un lieliski skulpturē ķermeni.

  • Nostiprina ādas elastību
  • Pretcelulīta efekts,stimulē lipolīzi
  • Uzlabo limfas atteci
  • Izvada toksīnus
  • Samazina apjomu
  • Āda kļūst samtaina,mirdzoša un tvirta

Procedūru kurss: 8-10 procedūras 2 reizes nedēļā.Labākam un ilgstošam rezultātam,iesakām klientiem  lietot mājās: Ginger body scrub,Gel,Cream(zelta līnijas skrubi,krēmu un gēlu).

!!!Visi zelta līnijas produkti satur ingvera ekstraktu,kas uzlabo mikrocirkulāciju un rada vieglu hiperēmiju.

Tapēc ir normāli, ja klients jūt vieglu durstīšanu un siltumu.
Tibetiešu muguras,sejas,kakla,dekoltē masāža 90 min.

Tibetas masāža efektīvi novērš stresu, izvada toksīnus, pozitīvi iedarbojas uz nervu un imūnsistēmas veselību. Šī relaksējošā masāža īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri vēlas cīnīties ar sliktu garastāvokli, hronisko nogurumu, nomāktību un stresu.


Botaniskais sejas kopšanas rituāls

Šaja brīnišķīgaja procedūrā ietilpst atslābinošana galvas masāža un dabīga kosmetika un roku kopšanas rituals. Procedūra sākas ar patīkamu pedu masāžu, pēc tam seko dziļa sejas ādas mitrināšana un sejas masāža. Sejas procedūras laikā rokām tiek veikts īpašs kopšanas rituāls izmantojot karite sviestu,kas bagātināts ar ēteriskajām augu eļļām un ekstraktiem. Procedūras beigās Jūsu āda ir pilnībā relaksēta, atjaunota, līdzsvarota un roku āda – intensīvi barota un kopta.more