Kosmētika

Veicot procedūras tiek izmantota augstvērtīga kosmētika.


Pages

Yellow Rose (Grieķija)

Profesionāla kosmētika sejai un ķermenim. Grieķu ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1965. gadā. Aptuveni 400. g. pirms mūsu ēras, rozi kā simbolu sāka attēlot uz monētām Rodas salā (Grieķija), tās nosaukums radies no grieķu vārda, “rhodon“, kas tulkojumā nozīmē “roze“. 

    Yellow Rose (dzeltenā roze) – mīlestības un atjaunošanās simbols Senajā Grieķijā.

    Pamatojoties uz plašu pieredzi un jaunākajiem zinātnes un tehnoloģijas sasniegumiem,  uzņēmums jau vairāk nekā 50 gadus nepārtraukti attīsta un pilnveido Yellow Rose līnijas produktus, nodrošinot tiem augstu efektivitāti un kvalitāti. Produktu sastāvā ir tikai un vienīgi labākās, tirgū pieejamās dabīgās aktīvās sastāvdaļas, to augstākajā koncentrācijā.

    Yellow Rose piedāvā plašu produkcijas spektru sejas kopšanai, ķermeņa korekcijai un luksusa SPA procedūrām, kas ļauj meistaram izvēlēties efektīvāko risinājumu dažādām estētikas problēmām. Yellow Rose uzņēmuma koncepts – radīt augstas kvalitātes un efektivitātes produkciju estētikas problēmu risināšanai. 

Ražošana atbilst Eiropas kvalitātes standartiem G.M.P. un G.L.P.
Kvalitātes sertifikāti ISO 22716 un ISO 9001


Phytomer kosmētika (Francija)

PHYTOMER – zīmols Nr.1 pasaulē, kas pielieto jūras ekstraktus (Phytomer – “jūras augi”), mūsdienu kosmetoloģijā.Laboratorija Phytomer – vienas no lielākajām starp visiem kosmētikas zīmoliem. Tā ir ģimenes uzņēmums jau trešajā paaudzē. Atrodas Britānijas piekrastē, Francijā. Uzņēmumam ir sava pētniecības laboratorija un ražošana ar vairāk nekā 200 darbiniekiem.Daudzu gadu pieredze ādas fizioloģijas un novecošanās procesu jomāApstiprināti zinātnes sasniegumi.Patentētas formulas: jūras ūdens, Jūras un Haloptéris Scoparia un daudzi citi.Uzņēmums stingri kontrolē izejvielu savākšanu, formulu izstrādi un produkta ražošanu, tādā veidā sekojot līdzi produkta pilnam dzīves ciklam.Jūras un aļģu fundamentālie pētījumiJūra – dzīvības avots. Tā aizņem 70% no Zemes virsmas. Jūras ūdens – mikroelementu, minerālvielu, vitamīnu avots kas ir būtisks, lai dzīvot veselīgi un lai uzturēt ādas un visa organisma līdzsvaru. Izpētes laboratorija Phytomer pēta okeāna dzīlēs, meklējot aktīvās vielas produktu sastāvdaļām.Iedarbība:Mitrināšana (24 stundas)Hipoalerģisks (samazina ādas jutību)PretnovecošanāsSamazina iekaisuma procesus un atjauno āduSamazina fotonovecošanās radītās sekasAnti-celulīta, slaidinošs, stiprinošs un lifting efektsPhytomer īpašie rituāli- Ekskluzīva metode – rituāls, kas apvieno jūras izcelsmes aktīvās sastāvdaļas jūras ar oriģinālu metodi. Aktivizē īpašus punktus uz muguras, kājām un rokām. Šī metode noņems stresu un atbrīvo ķermeni.- Jebkura procedūra sākas ar šo rituālu. Aktīvās putas no jūras dubļiem ar termisko efektu aktivizē nervu galus uz muguras. Jūras un lavandas aromāts rada neparastu noskaņu, ko pastiprina īpaši izvēlēta mūzika. Okeāna spēks un miers piepilda katru procedūras minūti.Ražotāju valsts:Francija

Vie Collection (Francija)
 
Vie Collection produktos ir izmantotas dažādas augstākā līmeņa dermokosmētikas aktīvās vielas: hialuronskabes, vitamīni, peptīdi,koenzīmi utt.Šīs aktīvās vielas ir formulētas optimālā koncentrācijā izmantojot jaunākos pretnovecošanas izpētes atklājumus,lai redzamā veidā labotu ādas novecošanās pazīmes.
3D Pretgrumbu un ādas blīvumu uzlabojoša procedūra ar peptīdiem un retinolu
Mezoforce procedūra ādas revatelizēšanai un apjoma uzlabošanai ar hialuronskabēm
Rosa control nomierinoša procedūra apsartušas ādas novēršanai ar B5 vitamīnu