Kosmētika

Veicot procedūras tiek izmantota augstvērtīga kosmētika.


Pages

Yellow Rose (Grieķija)

Profesionāla kosmētika sejai un ķermenim. Grieķu ģimenes uzņēmums, kas dibināts 1965. gadā. Aptuveni 400. g. pirms mūsu ēras, rozi kā simbolu sāka attēlot uz monētām Rodas salā (Grieķija), tās nosaukums radies no grieķu vārda, “rhodon“, kas tulkojumā nozīmē “roze“. 

    Yellow Rose (dzeltenā roze) – mīlestības un atjaunošanās simbols Senajā Grieķijā.

    Pamatojoties uz plašu pieredzi un jaunākajiem zinātnes un tehnoloģijas sasniegumiem,  uzņēmums jau vairāk nekā 50 gadus nepārtraukti attīsta un pilnveido Yellow Rose līnijas produktus, nodrošinot tiem augstu efektivitāti un kvalitāti. Produktu sastāvā ir tikai un vienīgi labākās, tirgū pieejamās dabīgās aktīvās sastāvdaļas, to augstākajā koncentrācijā.

    Yellow Rose piedāvā plašu produkcijas spektru sejas kopšanai, ķermeņa korekcijai un luksusa SPA procedūrām, kas ļauj meistaram izvēlēties efektīvāko risinājumu dažādām estētikas problēmām. Yellow Rose uzņēmuma koncepts – radīt augstas kvalitātes un efektivitātes produkciju estētikas problēmu risināšanai. 

Ražošana atbilst Eiropas kvalitātes standartiem G.M.P. un G.L.P.
Kvalitātes sertifikāti ISO 22716 un ISO 9001


GMT Beauty (Latvija)

Drošos un efektīvos GMT BEAUTY produktus radījušas sievietes – skaistumkopšanas, medicīnas un zinātnes profesionāles, kuras ieguldot pūles jaunāko zinātniski tehnoloģisko atklājumu izpratnei un pielietojumam, gadu gaitā attīstījušas produktus, pārliecinoties par to iedarbību, efektivitāti un drošumu ikdienas darbā ar klientiem. GMT BEAUTY kosmētiku veido tīras un dabīgas sastāvdaļas, kas ir rūpīgi izvēlētas, pārbaudītas (produkti netiek testeti uz dzīvniekiem), ir drošas un nav alerģiskas.

GMT BEAUTY ir  vairāk kā 20 gadu pieredze ādas kopšanas un estētiskās medicīnas jomā, jaunākie sasniegumi bioķīmijā un tehnoloģijās.

GMT BEAUTY – Viss, lai sniegtu jūsu ādai vislabāko.