SPA procedūras


Ķermeņa ietīšāna ar aļģu masku

Aļģes ir speciāli žāvētas un iestrādātas pulverī, sajaucot tās ar ūdeni, tiek aktivizētas aktīvās vielas. Procedūras laikā ķermeni ietin plēvē, lai siltumā atvērtos poras un aļģu aktīvās vielas labāk iesūktos ādā. Ietīšanas procedūra ilgst 90 minūtes, tiek veikta arī vakummasāža.

Aļģes ir bagātas ar mikroelementiem un minerālvielm, katrai no daudzajām sugām piemīt nedaudz atšķirīgas īpašības, taču galvenā kopējā iedarbība ir organisma attīrīšana. Labu efektu var gūt, veicot 8 –10 procedūras divreiz gadā.

Aļģēm ir pievienoti ādu un limfatisko sistēmu attīrošie zaļie māli, kas nostiprina un atjauno audus un palīdz samazināt celulītu.Aļģu ietīšanas procedūras palīdz ne tikai mazināt celulītu, tūsku, padara stingrāku ādu, bet arī stiprina organisma imunitāti.Aļģu ietīšanas procedūras nedrīkst veikt, ja ir traucēta vairogdziedzera funkcija, epilepsija, paaugstināts asinsspiediens, cukura diabēts, alerģija pret aļģēm. Aļģu procedūras palīdz arī notievēt.


Pioneer atjaunojoša VIP procedūra 90 min.

Procedūrā sākas ar relaksējošu muguras masāžu un pašsildošu dubļu masku mugurkaulam, tālāk notiek sejas ādas attīrīšana ar jūras sāls skrubi, pēc tam tiek uzlikta vaska sejas maska,atjaunojoša sejas masāža, sejas ovāla korekcija, roku masāža, sejas krēma uzklāšana, intensīvi atjaunojošs acu krēms, mīmisko grumbiņu aizpildītājs VMR final skin refiner. Lūpu pilings un lūpu maska.


Ķermeņa procedūra”Eiforija”pīlings + ķermeņa masāža

Procedūra, kas atsvaidzinās un attīrīs Jūsu kermeņa ādu padarot to maigu un elastīgu. Jūras sāls un ēterisko eļļu maisījums palīdz attīrīt ādu no atmirušām šūnām un tonizēt to, kam seko viegli relaksējoša masāža. Procedūru nobeidz ar ķermeņa losjonu kas tonizē, atjauno un mitrina ādu.


Tibetiešu muguras masāža 30 min.

Tibetas masāža efektīvi novērš stresu, izvada toksīnus, pozitīvi iedarbojas uz nervu un imūnsistēmas veselību. Šī relaksējošā masāža īpaši ieteicama cilvēkiem, kuri vēlas cīnīties ar sliktu garastāvokli, hronisko nogurumu, nomāktību un stresu.


Aromterapijas procedūra ”Vīrieša pasaulē”

Īpaša procedūru kombinācija vīriešiem, izmantojot ēteriskas eļļas un aromterapijas masāžu. Lai mazinātu saspringumu un nogurumu muguras, plecu un kakla zonai un lai pilnībā relaksētu un līdzvarotu, veicam arī pēdu un kāju lejasdaļas masāžu. Procedūra nobeidzas ar relaksējošu roku un galvas masāžu, atbrīvojas ķermenis pilnība no stresa.

Botaniskais sejas kopšanas rituāls

Šaja brīnišķīgaja procedūrā ietilpst atslābinošana galvas masāža un dabīga kosmetika un roku kopšanas rituals. Procedūra sākas ar patīkamu pedu masāžu, pēc tam seko dziļa sejas ādas mitrināšana un sejas masāža. Sejas procedūras laikā rokām tiek veikts īpašs kopšanas rituāls izmantojot karite sviestu,kas bagātināts ar ēteriskajām augu eļļām un ekstraktiem. Procedūras beigās Jūsu āda ir pilnībā relaksēta, atjaunota, līdzsvarota un roku āda – intensīvi barota un kopta.more