Masāžas


Dinamiskā Cigun masāža

Cigun ir ļoti sena ķīniešu atveseļošanās un psiholoģiskā treniņa māksla, kas gadsimtiem ilgi ir bijusi liegta Rietumu pasaulei.

Cigun sistēma balstās uz tradicionālās ķīniešu medicīnas pamata, enerģētisko kanālu un ķermeņa bioloģiski aktīvo punktu sistēmu. Mācība par dzīves enerģiju Ci, kas plūst pa šiem kanāliem, divu sākotnējo pretstatu iņ un jan mijiedarbību. Mācību par pieciem pirms elementiem U- sin. Uguns, ūdens, metāls, zeme un koks.

Ar Cigun palīdzību var atbrīvoties no slimībām un sārņiem, pagarināt dzīves ilgumu, nostiprināt fizisko ķermeni un garu un dziļāk izprast apkārtējo pasauli. Nomierinot nervus, likvidēt fizisko sasprindzinājumu un nogurumu, atjaunot spēkus un iekšējo orgānu un sistēmu darbu. Normalizēt svaru un asinsspiedienu, nostiprināt muskuļus, kaulus un asinsvadus.

Cigun sistēmu bagātinājuši visdažādākie virzieni- daoisms, budisms, konfūcisms, medicīna, kaujas- cīņas māksla.

Daoisma filozofija ir cilvēks ir kosmosa daļa un tā turpinājums

Daudzu cilvēku uzmanību piesaista iespēja ar Cigun palīdzību atgūt jaunību, ķermeņa skaistumu pārvaldīt savu enerģiju un dzīvot saskaņā ar dabas likumiem.

Cigun sistēmu ir bagātinājuši visdažādākie virzieni – daoisms, budisms un konfūcisms, medicīna, cīņas māksla. u.t.t.

Cigun sistēma balstās uz elpošanas vingrinājumiem.Ir arī Cigun ķermeņa masāža. Šī masāža būtiski atšķiras no tradicionālās eiropiešu masāžas. Visas kustības ir apļveida un bezgalības zīmes. Galvenie paņēmieni ir dinamiska glaudīšana un vibrācijas. Masāžu veic uz kušetes. Masāžā tiek izmantota eļļa un ēteriskās eļļas, kuras dod vēl papildus ļoti labus terapeitiskos rezultātus.

Pirmkārt jau noņem enerģētiskos un arī fiziskos blokus. Lai enerģija un asinsrite varētu brīvi plūst.

Noņem nogurumu un muskuļu saspringumu, ļoti labi palīdz pie vēnu un asinsrites problēmām. Dziedina iekšējos orgānus un to sistēmas.

Masāžas laikā ir darbs 12 meridiāniem, kuri atbilst kādam no iekšējiem orgāniem vai sistēmām.Un darbs ar 5 stihijām pēc ķiniešu metodes un katrai stihijai mēs izmantojam attiecīgas ēteriskās eļļas.(Skatīt tabulu)

  • ūdens – ziema – bruņurupucis- nieres, urīnpūslis, (ausis) kadiķis, gerānija, fenhelis, baziliks, timiāns, eikalipts
  • uguns – vasara – pāvs -sirds, perikards, tievā zarna, (mēle) salvija, ilang-ilang, citronmelisa, fenhelis, lavanda
  • metāls – rudens – tīģeris-plaušas, resnā zarna, (deguns) kadiķis, salvija, pačūlija, ,baziliks, rozmarīns, tiniāns, apelsīns, eikalipts, piparmētra – rudens – tīģeris-plaušas, resnā zarna, (deguns) kadiķis, salvija, pačūlija, ,baziliks, rozmarīns, tiniāns, apelsīns, eikalipts, piparmētra
  • zeme – vasaras beigas – fenikss- liesa, kuņģis, (mute) salvija, citronmelisa, fenhelis, rozmarīns, timiāns
  • koks – pavasaris –– pūķis- aknas, žultspūslis, (acis) kadiķis, citronmelisa, gerānija, baziliks, lavanda, rozmarīns, apelsīns

Klasiskā masāža

Klasiskā masāža ir ārstniecības metode, kurā izmanto dažādus paņēmienus – glaudīšanu, berzēšanu, mīcīšanu un vibrāciju, audi tiek viegli, vidēji stipri vai spēcīgi mehāniski kairināti, un tas izraisa audu šķidruma (limfa, asinis) aktīvāku pārvietošanos, veicina organisma atjaunošanos pēc fiziskas un garīgas slodzes. Nostiprina imūnsistēmu, dziļi relaksē, atbrīvo saspringtos muskuļus, novērš sāpes, stīvumu, uzlabo vispārējo veselību un labsajūtu.


Ārstnieciska muguras masāža

Novērš muskuļu saspringumu, sāpes, uzlabo asinsriti, pašsajūtu. Masāžā tiek izmantotas augstas kvalitātes eļļas, kas būtiski uzlabo ādas stāvokli – mitrina, baro.


Šokolādes masāža

Spriedzi atslābinošs piedzīvojums, laimes hormonu terapija lieliskam izskatam un pašsajūtai.

Masāžai tiek izmantota 100% dabīga tīrvielas šokolāde un dabīgā vīnogu kauliņu eļļa. Pateicoties vairāk nekā 800 molekulām, ko satur tīrvielas šokolāde, tās iedarbība uz organismu, ādu un psihoemocionālo stāvokli ir nepārspējama. Tīrvielas šokolāde remineralizē, stimulē enzimātisko vielmaiņu, atjauno, baro, izlīdzina un nostiprina ādu. Novērš depresiju, nemieru, jo veicina laimes hormonu izstrādāšanos.


Vakuma masāža

Ķermeņa aparātlimfodrenažas masāžu veic, izmantojot specializētu vakuma aparātu, apstrādājot ķermeņa problēmu zonas. Novērš audu pietūkumu, paātrina limfu un iznīcina tauku nogulsnes un celulītu. Āda tiek efektīvi nostiprināta un atjaunota. Efekts sāk parādīties jau no pirmās procedūras. Āda kļūst gludāka un elastīgāka, izzūd pietūkums, ķermenis iegūstsāk dabisku formu.


Sejas masāža

Procedūrā – sejas masāžā ietilpst ādas attīrīšana, masāža, nobeigumā – sejas krēma uzklāšana. Masāža tiek veikta kvalitatīvu, dabīgu eļļu kam pēc klientu vēlmes pievieno ēteriskās eļļas vai sejas masāžas krēmu.


Aromterapijas masāža (60/90 min.)

Aromterapijas laika tiek izmantotas ēteriskas eļļas, kas tiek piemeklētas atbilstoši Jūsu vēlmēm konkrētaja brīdī.izvēloties kādu no ķermeņa masāžām – Toksīnu izvadīšana, Ķermeņa uzmundrināšana pēc ceļojuma, Stresa samazināšana, Muskuļu atslābināšana, Enerģijas atjaunošana, Imunitātes atjaunošana. Jūs gūsiet spēcīgu impulsu garastāvokļa uzmundrināšanai vai nomierinašanai,sniedzot Jums pilnīgu relaksāciju.

Toksīnu izvadīšana

Ķermeņa attīroša ēterisko eļļu masāža kas uzlabo asinsriti un veicina toksīnu un lieka šķidruma izvadīšanu no organisma.

Stresa mazinašana

Traucēts miegs var izraisīt koncentrēšanas problēmas un nogurumu. Izbaudiet relaksējošās masāžas metodes, kurās tiek izmantotas ēteriskas eļļas ar dziļi nomierinošu efektu, kas ļauj izjust pilnīgu relaksāciju.

Muskuļu atslābināšana

Ja muskuļos jūtat saspringumu vai sāpes, sildošais krustnagliņu, rozmarīna, lavandas un piparmētru maisījums mazinas to un uzlabos asisnriti.

Enerģijas atjaunošana

Uzlabojiet garastāvokli, atbrīvojiet un līdzsvarojiet prātu un garu, izmantojot stimulējošo piparmētras, rozmarīna un eikalipta eļļu maisījumu.